Sæson 2019-2020

Her vil du kunne se, hvor du finder Fru Skov i løbet af året :-)
Glæder mig til at se jer

Forud bestil gerne, så er du sikker på, dine ønsker ikke er udsolgt ved vores besøg i klubben



2020

- - - Marts - - -

Skate CPH/Hvidovre (HSK)

Torsdag d. 26. marts 2020 kl 15:00 - 19:00
Fredag d. 27. marts 2020 kl 12:00 - 19:00

Lørdag d. 28. marts 2020 kl 09:00 - 19:00

Søndag d. 29. marts 2020 kl 09:00 - 14:00
AFLYST GRUNDET CORONAVIRUS


- - - April - - -

SRK Cup/Smørum (SRK85)
Lørdag d. 4. april 2020 kl 10:00 - 16:00
Søndag d. 5. april 2020 kl 10:00 - 13:00
AFLYST GRUNDET CORONAVIRUS


- - - Maj - - -

Bededag Camp/Aalborg (ASF)
Lørdag d. 9. maj 2020 kl 14:00 - 18:00
Søndag d. 10. maj 2020 kl 10:00 - 13:00


- - - Juni - - -

Off Ice/Frederikshavn (FSF)

Onsdag d. 17. juni 2020 kl 14:00 - 18:00
Torsdag d. 18. juni 2020 kl 10:00 - 13:00

DM Solo/Næstved (NIF)
Lørdag d. 20. juni 2020
Søndag d. 21. juni 2020


- - - Juli - - -

Sommer Is/Esbjerg (ESK)

Onsdag d. 1. juli 2020 kl 14:00 - 18:00
Torsdag d. 2. juli 2020 kl 10:00 - 18:00
Fredag d. 3. juli 2020 kl 10:00 - 18:00
Lørdag d. 4. juli 2020 kl 10:00 - 12:00


Sommer Is/Esbjerg (ESK)

Onsdag d. 15. juli 2020 kl 14:00 - 18:00
Torsdag d. 16. juli 2020 kl 10:00 - 18:00
Fredag d. 17. juli 2020 kl 10:00 - 18:00
Lørdag d. 18. juli 2020 kl 10:00 - 12:00

Sommer Is/Esbjerg (ESK)

Onsdag d. 29. juli 2020 kl 14:00 - 18:00
Torsdag d. 30. juli 2020 kl 10:00 - 18:00
Fredag d. 31. juli 2020 kl 10:00 - 18:00



HSK Cup/Hvidovre (HSK)

Isblomsten/Herlev (HIKU)

Iskrystal I, II, III/ Hørsholm (HKF)

Snefnug/ Herning (HSF)

Skate CPH/Hvidovre (HSK)

CPH DanceCup/Rødovre (RSIK)


Landssamlinger :

Landssamling for Cubs og Springs M og K


Camp :

PåskeCamp

HKF Camp med Gery Beacom/Hørsholm (HKF)
DSU Camp


Juleafslutning :


Klubaften - Rulleskøjteklubber :
Horsens Rulleskøjteklub (8700HSK)

Smørum (SRK85)


Konkurrencer - Rulleskøjteklubber :

SRK Cup

DM Solo

Klubdag/-aften :
Tårnby (TSK)
Århus ASK

Aalborg ASF

Frederikshavn FSF 

Frederikshavn SOS

Vojens (VSK)

Odense (OSK)

Silkeborg (SSF)
Herning (HSF)

Esbjerg ESK

Ørestad (ØSK)

København (SKK)

Herlev HIKU

Rødovre (RSIK)
Hvidovre (HSK)

Hørsholm (HKF)

Tårnby (TSK)

Gladsaxe (GSF)

Gentofte (GKF)